Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
A+ A+ A+

Prezydent Olsztyna zaprasza Przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących uchwalenia Programu Współpracy Miasta Olsztyna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami uprawnionymi ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2019.

 

Celem Programu Współpracy jest umacnianie demokratycznego ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa pomiędzy samorządem a organizacjami pozarządowymi. Współpraca Miasta z organizacjami, mająca charakter finansowy oraz pozafinansowy, odbywa się na zasadach pomocniczości, suwerenności stron, partnerstwa, efektywności, uczciwej konkurencji i jawności.

 

Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od dnia 17 września 2018 r. do dnia 10 października 2018 r. na obszarze Miasta Olsztyna.

 

Propozycje zadań do Programu można składać w formie elektronicznej lub papierowej poprzez formularz zgłoszeniowy na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  w Wydziale Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych, ul. Knosały 3/5 lub w kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna do dnia 10 października 2018 r.

 

Pobierz - Zarządzenie Prezydenta i formularz zgłoszeniowy

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin